Scroll to top

OGEDER PROJE LANSMANI

OGEDER olarak 2. düzenlediğimiz kahvaltı programımızı Üsküdar’ da gerçekleştirdik. Kahvaltı programına ORDEF üyeleri, STK Temsilcileri ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı. Kahvaltının ardından dernek Başkanımız Sn. Engin TURANOĞLU ’nun selamlama konuşmasının ardından OGEDER olarak hazırladığımız projelerin tanıtımına geçildi. “ Sloganımız ‘GELECEĞİN ORDUSU,  ORDU’NUN GELECEĞİ; ORDULU GENÇLER DERNEĞİ‘  diyen Engin TURANOĞLU sözlerine şu şekilde devam etti. “Her genç olarak hepimizin kendimizden sonra gelen genç kardeşlerimize karşı bu yollardan geçmiş olmamız hasebiyle sorumluluk bilinci bulunmakta. Ülkemize ve Ordu’muza bir vefa borcumuz bulunmakta. Eğer bu şuurla hareket edersek az evvel söylediğim “GELECEĞİN ORDUSU, ORDU’NUN GELECEĞİ” sözünü yerine getirecek işler yapabiliriz. “

Dernek Başkanı Engin TURANOĞLU’nun konuşmasının sonrasında bazı STK temsilcileri söz alarak OGEDER olarak duyurusunu yaptığımız projeler hakkında düşüncelerini dile getirdi. Kahvaltı programı üniversiteli gençlerimizin hoş sohbetinin ardından sona erdi.

Kahvaltı programımıza bizi kırmayıp katılan başta üniversiteli kardeşlerimize, İstişare Kurulu Başkanımız Sn. Cavit ÇAKIR ’a , İstişare Kurulu Başkan Yardımcımzı Sn. Fatma ÇAKIR ’a , ORDEF Temsilcilerine, ORDULULAR VAKFI Temsilcilerine, Ünye Dernekler Federasyonu Başkanı Sn. Av. Koray MARAL ‘a ,  ALTAŞ TV İstanbul Temsilcisi Sn. Murat DOĞAN ‘a , Kumrulular Derneği Temsilcilerine, Kabataş Dernekler Federasyonu Temsilcilerine ve katılan diğer herkese bizlere desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Projelerimizden birkaçı;

–  Ordu’nun Kalkınmasında Gençliğin Rolü Çalıştayı

– Ordu’nun Geleceği Lider Genç Projesi

– Anadolu’unu Kültür Taşları Gezi Projesi

We`ve learned about it in elementary school and then in middle school, but it doesn`t change my homework help the fact that if we haven`t practiced it growing up, it`s really hard to get into it.